З ЯКИХ АВТО НЕОБХІДНО ПЛАТИТИ ПОДАТОК НА РОЗКІШ У 2024 РОЦІ?

Економіка Україна

Профільна асоціація «Укравтопром» вказує на оприлюднений Міністерством економіки України перелік моделей авто, що підпадають під транспортний податок у 2024 році.

Всього в переліку – 184 моделі таких марок, як: Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Cadillac, Jaguar, Land Rover, Lexus, Maserati, Mercedes-Benz, Porsche, Rivian, Tesla.

«Сума податку становить 25 тис. грн. Сплатити його необхідно: фізичним особам протягом 60 днів після отримання повідомлення; юридичним особам — авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що настає за звітним кварталом, які відображаються у річній податковій декларації», — йдеться у повідомленні «Укравтопрому».

Під податок підпадають автомобілі віком до 5 років та вартістю від 375 мінімальних зарплат — зараз мінімальна місячна зарплата в Україні становить 7100 грн.

У оприлюдненому Міністерством економіки переліку моделей авто, які підпадали під «податок на розкіш» у 2023 році було 225 моделей.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *