ЛІКВІДОВАНО «ГЛАВУ МНС ЛНР» ПОТЕЛЕЩЕНКА

Війна Зрадники

В окупованому Лисичанську було ліквідовано «міністра надзвичайних ситуацій ЛНР» Олексія Потелещенка. Він загинув внаслідок удару по кафе-ресторану «Adriatic» у Лісічанську.

Смерть Потелещенка підтвердили ТАРС, РІА Новини та інші російські пропагандистські ЗМІ, а також ватажок т. з. «ЛНР» Леонід Пасічник.

3 лютого 2024 р. окупанти заявили, що ЗСУ вдарили по пекарні в Лисичанську: нібито загинули майже 30 людей. Але, як повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, приліт був по кафе поряд із пекарнею, де зібралися місцеві колаборанти.

Як повідомило російське агенство Mash, «міністр» Потелещенко святкував день народження місцевого «депутата» Івана Жушми, коли на банкет щось прилетіло і вибухнуло, загинуло 28 людей.

В той же час видання «Сєвєродонецьк Times» зазначило, що у ресторані святкували два дні народження. Іменинники: власник пекарні, що знаходиться поруч з кафе-рестораном, Сумбат Товмасян (загинув) та Іван Жушма (загинув разом з батьками).

На проросійських інтернет-ресурсах також повідомляли, що серед гостей у кафе-ресторані були «місцеві депутати, представники МНС та прокурори». Серед загиблих начебто і прокурор, його вагітна жінка та їх 5-річна дитина. Також серед загиблих начебто і колишній лисичанський поліцейський Вячеслав Фірсов, який зрадив присязі й після евакуації у Дніпро повернувся в окупований Лисичанськ.

Як наголосило видання «Суспільне Донбас» з посиланням на Лисичанську міську військову адміністрацію, пекарня у Лісічанську почала функціонувати вже після окупації міста.

«Заклад, про який йде мова, окупанти використовували в своїх цілях. В ньому вони харчувались й проводили наради. Пекарня почала функціонувати вже після окупації міста. Її запустили, аби випікати хліб для фронту», — розказали в Лисичанській міській адміністрації.

«Прильот був в той час, як окупанти зібрались там. Той список загиблих, що гуляє по мережі інтернет, складають здебільшого колаборанти, як, наприклад, Фірсов, який в березні перейшов на сторону окупантів», — додали у Лисичанській міській адміністрації.

Український журналіст Денис Казанський, посилаючись на допис російської пропагандистки, повідомляє, що у кафе різом із «міністром МНС ЛНР» було багато силовиків, які майже всі ліквідувалися. Крім того Казанський повідомив, що гауляйтерів «здали» місцеві.

Довідка.

Потелещенка було призначено «міністром» у вересні 2023 р. До цього він обіймав посаду «начальника пожежно-рятувального загону МНС росії в ЛНР».

Він народився на Одещині у 1976 р., закінчив Харківський військовий університет за спеціальністю «бойове застосування озброєння та засобів військ РХБ захисту», кваліфікація — офіцер військового управління тактичного рівня.

До окупації Луганської області у 2014 р. працював на різних посадах у Головному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у регіоні. Після захоплення регіону проросійськими бойовиками підтримав угруповання «ЛНР», у 2019 р. одержав російський паспорт.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *