ЧОМУ БЕЗ ГОЛОВНОГО ПРОКУРОРА ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ ВЖЕ ДВА МІСЯЦІ?

Кримінал Вінничина

Незважаючи на тотально-корумповану правоохоронну систему в цілому, прокурор Бутович встиг зробити багато корисних речей для вінничан.

Рівно 3 роки встиг пропрацювати Олександр Бутович на посаді головного прокурора Вінницької області. З ним було пов’язано багато скандалів як до призначення на Вінниччину так і після. Але суттєвою відмінністю від усіх останніх попередників за 10 років було не підконтрольність його вінницькому провладному клану. Кажуть, що Олександр Бутович був протеже новопризначеного голови обласної адміністрації від команди «зелених». Прокурор 3 роки не давав спокійно жити місцевим царькам і, напевно, обходився їм дуже дорого.

За інсайдерською інформацією, яка надійшла в нашу редакцію, «рішали» Вінницької ОПГ передали 400 тисяч доларів «вдячності» для ініціації масштабної перевірки в прокуратурі. Після якої прокурор Бутович пішов у відставку. Звісно, на це місце стратеги хотіли поставити свою людину. Чергового підконтрольного прокурора області. Але не вийшло…

Без повного контролю правоохоронної системи вибори не сфальсифікувати, як це вийшло зробити у 2020 році у Вінниці. Дестабілізація в прокуратурі, пустування посади головного прокурора області є першими ознаками, що влада діє по плану, який вони бачать для себе виграшним.

В цьому їм допомагають «комерційні активісти», які себе гарно зарекомендували у попередніх «викривальних акціях». Ні, вони ніяк на процес звільнення прокурора Бутовича не вплинули. Виконують іншу важливу роль легалізують владну волю через суспільну думку, яку начебто представляють ці «активісти».

Попри те, що наші ЗСУ роблять все, щоб вигнати окупанта з країни, ведуть потужну боротьбу на лінії фронту, а небайдужі українці допомагають усіма силами, на Вінниччині вже почались передвиборчі перегони.

Правляча партія розуміє, що довіру вінничан втрачено, тому активно засіває область іноземною гуманітаркою розфасованою у забрендовані під партію пакети. Хтось пішов шляхом підкупу насе­лення роздає невеличкі суми жителям громади під виглядом грантів, тендерів та конкурсів. Але навіть це не зможе принести перемогу на виборах, якщо правоохоронні органи не самоусунуться та будуть чітко контролювати виборчий процес.

Щоб ніякої фальсифікації, примусу та підкупу на виборчих дільницях. Як це було, до прикладу, на виборах 2020-го року. Правоохоронці тоді нічого не бачили і не чули, а вінницька мафія отримала перемогу псевдодемократичним гройсманівським шляхом. Та чи знаєте Ви, вінничани, що майже 70% громади взагалі не прийшли на вибори. Бо не вірять у силу свого голосу. Вже знають та бачили, як справжніх патріотів роблять злочинцями і саджають за грати. А можновладним політикам купують народну любов та довіру за курятину та гречку. До прикладу Славік Узелков, бувший боксер, балотувався від пропросійської сили ОПЗЖ. Здавалось би, хто ж підтримає політичні рухи медведчука, а ні — люди із задоволенням їли з ним на площі Перемоги гречку з казана, робили селфі та хотіли бачити мером. І от скажіть, це що ціна нашої перемоги? Це те, за що тисячі націоналістів пересиділо у тюрмах та на засланнях? За що наші ЗСУ тримають мирне небо над головами? Це те, за що гинуть найкращі сини та доньки української нації? Щоб потім проросійський дядя за гречку купував вінничан? Чи за гуманітарку, яку передали закордонні партнери? Чи за обіцянки, що все місто буде у торгових центрах і фонтанах? За бруківку та асфальт? За мільйонні тендери, які йдуть на пряму в офшори?

Та давайте подивимось правді в очі, ця «братва», яка рветься до влади, хоч і поділилась на різні фракції, але має спільну мету. І ця мета — вигребти все з бюджету громади, обдерти людей до останньої нитки, а країну загнати у вічні борги. І ніхто з цих можновладних покидьків потім не згадає про нас із Вами, вінничани. Бо всі вони мають вілли та маєтки за кордоном, а «лексуси» і «мерседеси» останніх моделей чекають їх на приватних паркінгах Хорватії та Монако… Тож єдиний вихід — об’єднуватись! Та не допустити, щоб ці мародери продовжили наживатись на наших пенсіонерах та військових, бізнесменах та лікарях, вчителях та інших. Тепер розповідаємо Вам про останню феєричну постановку вінницької мафії та роз’яснюємо яким чином вибори, одіозні політики та правоохорнці пов’язані.

Звільненням прокурора Олександра Бутовича. Єдиного правоохоронця, який за 20 років окупації Вінницької влади базарниками відкрив кримінальні провадження по чиновниках та їхніх злочинах. Як нам стало відомо, саме він перший заявив про їхні зловживання своїм положенням та організацію злочинних угрупувань у кулуарах влади. Але притягнути до відповідальності так і не зміг. Ймовірно, через бездіяльність інших органів системи. Так, Бутович — особа неоднозначна. З ним пов’язано чимало скандалів. Але він перший прокурор, який не прогнувся під систему Гройсмана- Моргунова, і почав розслідувати злочини, які вони натворили за 20 років правління Вінниччиною. Можновладцям, вже згаданим вище, така фігура не була вигідною, адже з «не своїм» прокурором вибори буде важко «виграти». Тож, феодали почали з Бутовича. Для «близиру» підіслали «комерційних активістів» та дали завдання скласти враження для громади, що вони «качають» прокурора Бутовича. Типу, ось подивіться громада проти такого прокурора, який відкрив кримінал поцілій провладній зграї, негайно вимагаємо його звільнити. Бо, як зазначив один активіст Володя Затайдух, серед вінницької мерії бандитів він ніколи не бачив. Далі почалось — фото активістів біля прокуратури, вкиди у інформаційний простір. А коли прокурора Бутовича звільнили, запустили плітки, що цього домоглись ті самі комерційні активісти. Дурня, одним словом. Бо справжня причина звільнення Бутовича — це 400 000 доларів США, які завезли «наверх» за звільнення цього прокурора.

Цікаво, скільки не пошкодують чиновники, щоб звільнити ще і другого керівника правоохоронної структури, який опирається системі побудованій аферистами за 20 років? Адже не так давно стало відомо, що у Вінницю перевели ще одного кента «гройсмейстра» Сергія Синявського. І тут не важко здогадатись, яка мета? Заполучити підтримку силового блоку і активно готуватись до виборів. Синявський, за протекції вінницьких, був начальником поліції у місті Житомир, раптово повернувся у Вінницю на підставі рапорта. Це підтвердили працівники ГУНП.

Та ще й посаду йому таку підібрали — заступник начальника відділу розкриття злочинів проти власності управлін­ня карного розшуку ГУНП Вінницької області. Це, до відома вінничан, саме той посадовець, який мав би розслідувати злочини ОПГ (організованої політичної групи) Гройсмана-Моргунова. Та справжні задачі у нього зовсім інші — підсидіти керівника та організувати вибори новій партії, яку запустять феодали.

Наближені до вінницької влади «комерційні активісти» Володимир Затайдух, Вадим Павлов та Віталій Павловський (один з них фігурант кримінальної справи) не приховували радості після звільнення Олександра Бутовича з посади прокурора Винницької області та приписували собі заслуги в його «поваленні».

Віталій Дужак:

Бутович був одіозною фігурою. Незважаючи на безліч претензій до нього, як до головного прокурора Вінниччини, він відкрив ряд кримінальних проваджень стосовно посадовців, які досі були для правоохоронців області недоторканими. Системні злочини, що кояться у Вінниці вже більше 20 років провладною організованою групою, ретельно покриваються і гарно оплачуються, — перепадає і тим же правоохоронцям, за «заплющені» очі.

Нажаль Бутович не став тим, хто оголосив злочинцям війну. Але деякі процеси за його каденції запустились. Було відкрито ряд кримінальних справ стосовно вінницьких посадовців із команди діючого і минулого мерів Вінниці. За нашими зверненнями від громадської організації «Ліга справедливості України» прокуратура поновлювала багато разів закриті поліцією кримінальні справи.

За місяць до «гучної перевірки», яка передувала відставці прокурора області, Бутович після особистого прийому наших колег з правозахисної організації ініціював відкриття кількох гучних справ щодо посадовців з вінницької міськради за ч. 1ст. 109 (Насильницька зміна чи повалення конституційного ладу, захоплення державної влади), ч.1 ст.364 (Зловживання владою), ч. 1,2 ст. 365 (Перевищення влади), ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення), ч.1 ст.367 (Службова недбалість), ч. 1 ст.190 (Шахрайство), ч. 1 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

На нашу думку, це і стало останньої краплею для вінницької влади у компромісному терпінні неконтрольованого прокурора. Також ми вважаємо, лише неугодним прокурором це угрупування не обмежиться, адже в області ще залишились не підконтрольні керівники правоохоронних структур.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *