ПРОКУРОР БУТОВИЧ ПОВЕРНУВСЯ У ВІННИЦЮ?

Вінниця Вінничина Прокуратура

Після звільнення на початку серпня 2023 р. Олександра Бутовича, вакансія прокурора Вінницької області декілька місяців залишалась незайманою, аж поки 30 жовтня 2023 р. на посаду не призначили Олексія Химченка, який до цього був першим заступником керівника Одеської обласної прокуратури.

Олександр Бутович офіційно був представлений колективу прокуратури Вінницької області 1 липня 2020 р. А ось його звільнення через три роки офіційно не коментувалось. Неофіційно небайдужі до прокурорських справ вінничани зійшлися на наслідках перевірки, ініційованої на той час нещодавно призначеним генпрокурором Андрієм Костіним. Начебто комісія з Києва, яку прислав у Вінницю генпрокурор, виявила цілу низку порушень і Олександру Бутовичу порадили написати заяву про звільнення…

Як би там не було, але Бутович, схоже, повернувся у Вінницю. У своїй останній декларації про доходи, яку Бутовіч подав у НАЗК 15 березня 2024 р., він вказав місцем роботи Вінницьку обласну прокуратуру, а займану посаду – прокурор відділу.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *