У НЕМИРОВІ МАМА В ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛОГО НА ВІЙНІ СИНА ВІДКРИЛА СТУДІЮ ЗВУКОЗАПИСУ

Вінничина Вічна пам'ять

Мама загиблого героя отримала записку із фронту. Син просив відкрити студію звукозапису після його смерті. Ледь оговтавшись від страшної звістки про смерть сина, мама вирішила відкрити заклад для обдарованих дітей на виплати від держави.

Молодий хлопець Олександр Бевз, який був музикантом і створював треки у стилі техно, завжди мріяв про свою власну студію звукозапису. Він публікував свою музику під псевдонімом “ALEBE” у соціальних мережах, вкладаючи в цей творчий процес все своє серце і енергію.

“Понад рік ми працювали над студією звукозапису, бо він завжди казав, що буде писати музику”, — розповіла мама Лариса.

Студію звукозапису відкрили у Немирові, в приміщенні колишньої майстерні 2-го Немирівського ліцею, де Олександр Бевз отримав свою освіту. Тут було облаштовано три кімнати. На ремонт та обладнання студії, за словами Лариси, було витрачено півтора мільйона гривень.

Ця сучасна студія відкрита для усіх, хто мріє створювати музику. Як зазначив технічний керівник Ігор Барський, тут можуть працювати як професіонали, так і початківці. Він додав, що все було спроектовано так, щоб створення сучасних треків було доступним для кожного.

На відкриття студії звукозапису завітали рідні, друзі, представники влади, а також побратими Олександра.

Олександр Бевз пішов захищати свою країну навесні 2022 року. Він служив на різних ділянках кордону і загинув у Донецькій області під час виконання бойового завдання 1 листопада. Посмертно його відзначили “орденом за мужність” 3 ступеня. Йому було всього 25 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *