МЕРІЮ ЖМЕРИНКИ ЗОБОВ’ЯЗУЮТЬ ОФОРМИТИ ПРАВО ВЛАСНОСТІ НА УКРИТТЯ

Вінничина Прокуратура

Рішеннями Вінницького окружного адміністративного суду задоволено два позови Жмеринської окружної прокуратури до Жмеринської міської ради про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання вжити заходи з оформлення правовстановлювальних документів на дві захисні споруди цивільного захисту.

Йдеться про державну реєстрацію права комунальної власності на протирадіаційне укриття площею 200 м² місткістю 200 осіб у багатоквартирному будинку в Жмеринці. Об’єкт перебуває на балансі комунального підприємства, однак документи щодо права власності на захисну споруду не виготовлялись та право власності не реєструвалось. Про це повідомляє прес-служба Вінницької обласної прокуратури.

Такої ж процедури оформлення потребує будинок культури загальною площею 832 м² у с. Біликівцях Жмеринської територіальної громади та розміщене у ньому протирадіаційне укриття площею 171 м² місткістю 200 осіб. 

Безпідставне зволікання мерії з узаконенням майна призводить до його неналежного утримання та надає можливості для вибуття з власності громади. 

Після набуття рішеннями законної сили контролюватиметься їх виконання.

Вже у 2024 році судами задоволено 7 позовів прокуратури щодо 7 захисних споруд площею 1392 м² місткістю 1450 осіб. Одне рішення реально виконано. 

___________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *