Брати-близнюки з Вінниччини: від слідчих міліції і викрадення людей до гральної мафії у Києві
Правоохоронці столиці відзвітували про викриття розгалуженої мережі нелегальних гральних закладів, яка щоденно приносила організаторам близько пів мільйона гривень прибутку. У причетності до злочинної схеми підозрюють двох 37-річних братів-близнюків із Вінниччини, які раніше працювали у слідчих підрозділах міліції. Національна поліція та Київська міська прокуратура повідомили про вручення підозр 12 учасникам угруповання. Хто ж ці брати-близнюки — […]
Продовжити читання
