За 1500 гривень: вбивцю 92-річної жінки з Козятина засудили до 15 років в’язниці
Вінницький районний суд визнав винним 30-річного чоловіка у жорстокому вбивстві 92-річної пенсіонерки в місті Козятин. За повідомленням поліції Вінниччини, злочин було скоєно у вересні 2020 року. Про це повідомили речники Нацполіції Вінниччини. Раніше у поліції розповідали, що повідомлення до правоохоронців надійшло від родича загиблої, який виявив її мертвою у власному будинку. Під час огляду тіла […]
Продовжити читання
