У ХМІЛЬНИЦЬКОМУ РАЙОНІ МАТИ КАТУВАЛА 12-РІЧНОГО СИНА

Кримінал

Слідчі Хмільницького районного відділу поліції недавно направили до суду матеріалі з кримінального провадження щодо 38-річної жительки району, яка звинувачується у катуванні свого малолітнього сина. В ході розслідування встановлено, що жінка умисно завдавала фізичних та психологічних страждань своєму 12-річному синові через нездібність хлопчика, виконувати домашні обов’язки.

Спочатку випадок був зареєстрований 21 липня, коли поліція отримала повідомлення про те, що мати тривалий час піддавала сина фізичним і моральним стражданням, використовуючи побої, тортури та інші насильницькі методи. Хлопчик проживав із своєю бабусею, яка доручила йому певні обов’язки в господарстві. Однак ці обов’язки виявилися надто складними для хлопчика, і він часто втікав з дому, щоб уникнути кари.

Мати, намагаючись “перевиховати” сина, здійснювала жорстокі покарання, включаючи прив’язування його ланцюгами та залишення його на ніч під примусовим ув’язненням. Ланцюги були використані для фіксації хлопчика, а навісні замки ускладнювали його втечу. Після розгляду справи в суді матері загрожує позбавлення волі на строк до шести років за статтею 127 Кримінального кодексу України – “Катування”.

На щастя, хлопчика вдалося врятувати, і його помістили до реабілітаційного центру. Справа тепер перейшла до суду, де буде вирішуватися подальша доля обвинуваченої матері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *