Чи міг директор вінницького кардіоцентру самочинно вимагати шалені гроші з пацієнтів?
Скандал із вимаганням грошей у щойно відкритому Вінницькому кардіоцентрі, збудованому коштом міжнародних партнерів, сколихнув місто та поставив під сумнів прозорість роботи комунальної медицини. Ветерану війни, госпіталізованому з підозрою на інфаркт, виставили рахунок на 80 тисяч гривень за медикаменти, необхідні для операції. Цей випадок спричинив хвилю розслідувань, гучні заяви посадовців та швидкі кадрові рішення. Але чи […]
Продовжити читання
