ПРОПАГАНДИСТА ШАРІЯ В ІСПАНІЇ РОБЛЯТЬ ЖЕРТВОЮ КОКТЕЙЛЯ МОЛОТОВА (ВІДЕО)

Політика Зрадники Кримінал

В ніч проти 24 жовтня 2023 р. віллу пропагандиста та розповсюджувача фейків Анатолія Шарія та його родини в іспанській Таррагоні закидали коктейлями Молотова. Подробиці повідомило видання El Diario.

В кореспонденції El Diario вказується, що це «один із найсерйозніших актів насильства», якого зазнав Шарій з того часу, як він приїхав до Іспанії. Також зазначається, що пропагандист на початку жовтня цього року оприлюднив розслідування про нібито розповсюдження наркотиків в Україні та Європі, що може стати причиною нападу.

В El Diario підкреслили, що після публікації розслідування Шарію та його родині почали надходити погрози вбивством у соцмережах та по телефону. В одному з дзвінків пропагандисту говорилося про погрози «кинути коктейль Молотова у вікно його дитини».

Довідка.

Пропагандиста Анатолія Шарія в Україні звинувачують у співпраці із ФСБ. Офіс генпрокурора наголосив, що він із-за кордону організовує проросійські піар-акції і поширює антиукраїнську пропаганду. Служба безпеки України 6 липня 2023 р. повідомила нову підозру Шарію, який, як стверджують у спецслужбі, допомагав ФСБ робити підставні відео з допитів українських полонених.

Шарія у 2022 р. затримували в Іспанії на запит української влади. Потім в іспанському суді повідомили, що не отримали в строк від України документи у справі про екстрадицію Шарія і ця справа і була закрита.

В той же час, Анатолій Шарій володіє незадекларованою віллою в Іспанії вартістю мільйон євро, інформація про яку знаходиться у іспанському майновому реєстрі. Вілла розташована на морському березі в Каталонії в місті Рода-де-Бара, а пропагандист став її власником у 2019 р. В описі земельної ділянки та нерухомості сказано, що будинок складається з житлового поверху у 161 кв. м і підвалу на 69 кв. м, а навколо будинку є сад на 5,2 сотки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *