СПОРТСМЕНИ З РІЗНИХ РЕГІОНІВ БРАЛИ УЧАСТЬ У ЧЕМПІОНАТІ ЗІ ШАХІВ У ВІННИЦІ

Спорт

З 14 по 22 жовтня у Вінниці відбувся наймасовіший чемпіонат України з шахів серед клубних команд. В рамках турніру “срібло” і “бронзу” вибороли вінницькі спортсмени, а саме команда “Вінниця” і команда, складена з вихованців Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 6.

Незважаючи на складну ситуацію в країні, Вінниця приймала чемпіонат України з шахів серед клубних команд. У турнірі брало участь 26 збірних команд із різних регіонів країни, а загальна кількість учасників сягала 175 спортсменів. Цей турнір зібрав найсильніших шахістів з різних куточків України, як стверджує директор Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 6, Микола Боднар.

Турнір також привабив велику кількість гросмейстерів та майстрів, включаючи представників різних регіонів України, таких як Київ, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Хмельницький, Дніпро, а також Вінницької області.

Турнір включав три різні види гри з різними контролями часу: класичні шахи (90 хвилин + 30 секунд на кожен хід), швидкі шахи (10 хвилин + 5 секунд на хід) і блискавичні шахи (3 хвилини + 2 секунди на хід).

У всіх трьох турнірах перемогла команда ФШДО з Дніпра, отримавши “золото”. “Срібло” і “бронзу” в класичних шахах завоювали вінницькі команди “Вінниця” і команда, складена з вихованців міської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 відповідно.

У швидких та блискавичних шахах “срібло” отримала команда “Equites Iustitiae” («Лицарі Справедливості») з Києва, а “бронзу” в швидких шахах виборола команда зі Львова, вихованці шахової школи “Дебют”. Також “бронзу” в турнірі з блискавичних шахів отримала команда “БВР” з Одеси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *