НА ВІННИЧЧИНІ ВІДБУЛОСЬ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КОНГРЕСУ МІСЦЕВИХ ТА РЕГІОНАЛЬНИХ ВЛАД 

Вінниця Вінничина Економіка

24 жовтня 2023 р. у Вінниці відбулось розширене засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. Його присвятили обговоренню актуальних викликів та проблемних питань територіальних громад Вінниччини.

Про це повідомили в Вінницькій ОВА.

У засіданні наживо та в онлайн-форматі взяли участь: заступник керівника Офісу президента України Олексій Кулеба, народні депутати України Ірина Борзова та Анатолій Драбовський, представники уряду, начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов, керівники структурних підрозділів ОВА, голова Вінницької облради В’ячеслав Соколовий, Вінницький міський голова Сергій Моргунов та інші голови територіальних громад області.

Ключовими питаннями засідання Конгресу місцевих та регіональних влад стали система медичної реабілітації, освіта та економіка, опалювальний сезон, цифрова трансформація та розвиток ЦНАПів на Вінниччині.

Довідка.

Конгрес місцевих та регіональних влад при президентові України був утворений 25 лютого 2021 р. Як повідомлялось, в основі його роботи – завдання президента України із налагодження тісної взаємодії центральних органів державної влади з органами місцевого самоврядування для напрацювання узгоджених рішень з метою підвищення якості життя людей в усіх регіонах держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *