У ДЕПУТАТКИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ ВІД ВІННИЧЧИНИ ЛАРИСИ БІЛОЗІР З’ЯВИЛИСЬ НОВІ КУМИ

Суспільство Аналітика Вінничина

Депутатка-мажоритарниця Верховної Ради від партії «Слуга народу» (виборчий округ № 168, Шевченківський район міста Харкова) Марія Мезенцева на своїй сторінці в Instagram похвалилась, що стала хресною сина Лариси Білозір, депутатки-мажоритарниці (виборчий округ № 15, Мурованокуриловецький, Томашпільський, Тульчинський, Чернівецький, Шаргородський райони Вінницької області) з парламентської групи «Довіра».

Мезенцева виклала фото з хрестин молодшої дитини Білозір (у депутатки є ще дві старші доньки). На фото фігурує і хресний малюка, це Юрій Косюк, Герой України (2008 р.) і власник міжнародної компанії «МХП» зі штаб-квартирою в Києві та виробничими потужностями в Україні та на Балканах (харчові та агротехнологій). У рейтингу найзаможніших людей України за версією Forbes Україна Косюк стабільно потрапляє до десятки.

Лариса Білозір – невістка співачки та колишньої депутатка чотирьох скликань Верховної Ради (2002-2019 рр.) та екс-міністра культури (2005 р.) Оксани Білозір. Крім того, Лариса Білозір – донька партнера по бізнесу Юрія Косюка Миколи Кучера, депутата-мажоритарника Верховної Ради двох останніх скликань (виборчий округ № 15, Ладижин, Бершадський, Гайсинський, Теплицький і Тростянецький райони Вінницької області).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *