ВІННИЦЬКІ СПОРТСМЕНИ ЗДОБУЛИ 4 МЕДАЛІ НА МІЖНАРОДНОМУ ТУРНІРІ З ГРЕКО-РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ “PANEVEZYS OPEN 2023”

Спорт

Учасники з Вінниці вперше взяли участь у міжнародному турнірі з греко-римської боротьби “Panevezys Open 2023” і вразливо проявили себе. Вихованці тренерів міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи “Вінниця” здобули чотири медалі – дві золоті та дві бронзові.

Змагання відбулися у литовському місті-побратимі Вінниці Паневежисі з 8 по 10 грудня. Тренер МК ДЮСШ “Вінниця” Вячеслав Орлюк повідомив, що брали участь понад 250 борців із семи європейських країн, включаючи Литву, Латвію, Данію, Сербію, Україну, Польщу та Норвегію.

Вінницю представляли вісім спортсменів, і двоє з них – Назар Бякін та Володимир Карпейчик – вибороли золоті медалі. Хлопці продемонстрували високий рівень майстерності та виконали складні кидки під час поєдинків.

Два інші вінницькі борці, Данило Калінчук та Арсеній Дишлов, здобули бронзові нагороди. Тренер підкреслив, що це було дебютне виступання Вінниці на цьому міжнародному турнірі, а рівень змагань вражаюче високий, оскільки вони проводяться щорічно та збирають досвідчених спортсменів з різних країн.

Важливо відзначити, що на фінальних поєдинках та церемонії нагородження присутній був голова муніципалітету міста Паневежис Ритіс Рачкаускас. Це надало вінничанам можливість спілкуватися не лише про спорт, а й обговорити різні аспекти життя їхніх міст.

_____________________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *