У ЗЕЛЕНСЬКОГО НАГАДАЛИ КАРЛСОНУ, ДЕ ЖИВЕ ЙОГО МАЛЮК

Україна Світ

Скандального американського журналіста Такера Карлсона немає в графіку президента Володимира Зеленського.Про це повідомив речник президента України Сергій Никифоров, одразу після заяви Карлсона у Twitter-акаунті (X) про нібито отриманий дозвіл на інтерв’ю з президентом України Володимиром Зеленським. За словами Карлсона, перемовини про зустріч із Зеленським начебто тривали два роки й особливо інтенсивно – після його зимового інтерв’ю з диктатором московії путіним.

«Пану Такеру Карлсону варто уважніше перевіряти свої джерела в ФСБ. У президента України зовсім інший графік, і Такера Карлсона там немає», – наголосив речник президента України Сергій Никифоров.

Як відомо, колишній ведучий Fox News Такер Карлсон після інтерв’ю із путіним почав вести власне шоу на російському телебаченні. Шоу TUCKER, яке є спільним проектом YouTube-каналу «Карлсон ТБ» та «Росії 24»,  транслюють в ефірі пропагандистського телеканалу «Росія 24». Перший випуск програми був присвячений кліщам та хворобі Лайма. Одіозний журналіст протягом ефіру спілкувався з експертом щодо проблеми поширення захворювання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *