НАЗАВЖДИ 21… СЬОГОДНІ ВІННИЦЯ ПРОЩАЄТЬСЯ ІЗ ГЕРОЄМ-ЗАХИСНИКОМ ВЛАДИСЛАВОМ БОЙЧУКОМ

Вічна пам'ять

І цей березневий день огорнутий неймовірною тугою. Сьогодні Вінниця проводжає у вічність хороброго воїна Владислава Бойчука. Про це повідомляє Вінницька міськрада. Щойно виповнилося 18-ть юнак одразу підписав контракт на службу у Збройних Силах України. На війні перебував із 2021 року. Тож і повномасштабне вторгнення зустрів на фронті. Боронив Україну у складі 3-ї окремої штурмової бригади. Свій останній бій Владислав прийняв 27 березня поблизу села Орлівка Донецької області. Життя воїна обірвалося у 21…

Народився Владислав Бойчук 12 серпня 2002 року у Вінниці, де зростав та навчався. Закінчив хлопець ліцей у Гавришівці, коди згодом переїхала його родина. А далі для навчання обрав ДНЗ «Професійно-технічної освіти №1» та здобув фах автослюсаря.

«Втім усе своє життя Владислав мріяв бути військовим. Марив про це із 12-ти років. Тому, коли прийшов час строкової служби, відразу підписав контракт. До того як розпочалось повномасштабне вторгнення, він уже 9 місяців воював у зоні ООС, – розповідає мама полеглого Героя Ірина. – Усі гарячі точки, в яких за час війни побував, важко й перелічити… Завжди казав: «Як не я, то хто?» Найбільше турбувався, щоб у його двох сестричок усе було добре…»

Церемонія прощання із Владиславом Бойчуком розпочнеться о 13:00 за адресою: вул. Вишнева, 30. Чин поховання воїна відбудеться о 15:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *