МАСОВЕ ВБИВСТВО РОСІЯН У МОСКОВСЬКОМУ «КРОКУС СІТІ ХОЛІ» ЗАМОВИВ ЯНУКОВИЧ?

Війна Кримінал Світ Шизофренія

Намагаючись наповнити хоч якоюсь доказовою базою маячню путіна про «український слід» у теракті, який призвів до загибелі сотень росіян у підмосковному торговельно-розважальному центрі «Крокус Сіті Хол», федеральна служба безпеки росії (ФСБ) 29 березня 2024 р. штурмувала один з офісів криптобіржі Beribit, що розташований у столичному діловому центрі «Москва-Сіті». За інформацією російських ЗМІ, силовики зламали одну з дверей, що веде до офісу Beribit. А напередодні Слідчий комітет росій «повідомив», що терористи отримували переклади з України, зокрема, у криптовалюті.

І тут найцікавіше: криптобіржа Beribit, як мінімум з 2023  р., належить Сергію Курченку. Хто забув – це один з підставних «гаманців» сім’ї біглого Януковича. Курченка Кремль після 2014 р. на деякий час навіть призначав «смотрящім» за окупованою частиною Донбасу.

Напевне, у Курченка і у Януковича зараз істерика. Звісно, Курченко має покровителів в оточенні путіна, але що не зробиш, аби догодити фюреру, котрий вижив з розуму. Заради хоч якогось «українського сліду» і Курченка з Януковичем зроблять засланими «бандерівцями».

Але подивимося, як далі будуть розвиватися події.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *