12 РОКІВ ТЮРМИ: ЗАДУШИВ СПІВМЕШКАНКУ ПОДУШКОЮ І РОЗКАЗУВАВ, ЩО ЗАДИХНУЛАСЬ САМА (фото, відео)

Вінничина Кримінал

Як розповіла прес-служба Вінницької обласної прокуратури, вбивство сталася у травні 2021 р. у Хмільнику. У квартирі 46-річного місцевого жителя його співмешканка вживала алкоголь зі своїм знайомим. Коли додому повернувся господар – на ґрунті ревнощів між ними виник конфлікт. Співмешканець наніс жінці численні удари по голові, тулубу, нижніх та верхніх кінцівках. А сам пішов розпивати спиртне зі знайомим. Пізніше, повернувшись додому та перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, чоловік знову вдарив жінку по обличчю та, застосувавши силу, задушив подушкою.

За словами речників Вінницької обласної прокуратури, прокурор Хмільницької окружної прокуратури під час судових слухань довів умисність дій чоловіка та надав докази його винуватості. Суд погодився з думкою прокурора і визнав чоловіка винуватим в умисному протиправному заподіянні смерті іншій людині, тобто вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).

Чоловіка засуджено до 12 років позбавлення волі. Але у прокуратурі зазначають, що наразі вирок законної сили не набрав. До набрання вироком законної сили засуджений перебуватиме під вартою.

За інформацією «Ми Вінничани», 6 червня 2024 р. Літинський районний суд Вінницької області засудив до 12 років тюрми за вбивство співмешканки Володимира Іваницю, раніше не судимого. Перебуваючи на роботі у Києві, він 21 травня 2021 р. приблизно о 13 годині повернувся додому у Хмільник та застав свою співмешканку, яка спільно із іншим чоловіком вживали горілку. Почалася сварка на грунті ревнощів та надмірного вживання алкоголю. Вбивство відбулося ввечері.

Володимир Іваниця в суді вини у скоєному вбивстві не визнав. За його версією, він після сварки із співмешканкою пішов з дому, повернувся вже ввечері та побачив, що вона лежить на підлозі в калюжі крові. Він подумав, що вона п`яна, витер її та положив спати. Сам також ліг поряд. В кімнаті кров не витирав. Згодом прокинувся близько 23-24 години. Став звертатись до співмешканки, але вона мовчала. Він став її тормосити, а вона була вже холодна, без ознак життя. Тоді він подзвонив до своєї племінниці, щоб вона приїхала та викликала поліцію.

Іваниця також стверджував, що коли ніс співмешканку до ліжка, можливо вдарив її головою об стіну, тому вона була без свідомості. Чоловік також доказував, що він співмешканку не душив подушкою, – як положив її на ліву сторону, так вона і лежала. За версією Іваниці, співмешканка могла задихнутись сама, так як у неї були проблеми з диханням, вона постійно закапувала носа, щоб краще дихати, а тілесні ушкодження вона могла отримати під час падіння, так як вона часто перебувала в стані алкогольного сп`яніння і падала у квартирі.

Власне, поліція Вінниччини, яка розслідувала злочин, також повідомляла, що Володимир Іваниця із самого початку намагався видати вбивство за нещасний випадок, запевняючи поліцейських, що співмешканка померла уві сні. Але зібрані слідчими докази та висновки експертиз засвідчили про насильницьку смерть жінки та причетність до цього Іваниці. Суд до одкровень Володимира Іваниці теж поставився дуже критично.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *