ВІННИЦЯ ПРОВЕЛА У ВІЧНИЙ ПОЛІТ ДЕНИСА БАДІКУ, ЯКИЙ ЗАГИНУВ ПІД ЧАС ЕВАКУАЦІЇ ПОРАНЕНИХ З ОТОЧЕНОЇ «АЗОВСТАЛІ»

Вінниця Війна Вічна пам'ять ЗСУ

11 червня 2024 р. Вінниця провела у вічність свого мужнього сина та воїна, старшого лейтенанта Дениса Бадіку, який загинув ще у березні 2022 р. Захисника поховали на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Денис був членом екіпажу гвинтокрила Мі-8, який під покровом ночі виконував бойові вильоти з ураження ворога та здійснював рейси із провізією, медикаментами, зброєю до оточених оборонців «Азовсталі» у Маріуполі, евакуйовуючи поранених.

31 березня 2022 р. Дениса Бадіка разом з бортмеханіком Іваном Ваховським та вертольотчиком Юрієм Тимусем намагалися евакуювати чергових поранених з «Азовсталі», але поблизу Маріуполя гелікоптер був збитий російською ракетою.

Денис Бадіка народився 20 липня 2000 р. у Вінниці. Після закінчення ліцею № 13 сімнадцятирічний юнак вступив до Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба за спеціальністю «Військове управління». Закінчивши виш, проходив службу на посаді льотчика-штурмана гвинтокрила 16-ї окремої бригади армійської авіації «Броди».

До повномасштабного російського вторгнення військовий вишкіл тривав лише пів року, але Денис устиг зарекомендувати себе як відповідального та надзвичайно професійного офіцера. Щойно розпочалась велика війна, юнак без вагань став на захист України.

Денису було лише 21. Понад 26 місяців він вважався зниклим безвісти. У Дениса залишились мама, тато і молодша сестра.

Проводи з усіма військовими почестями у вічний політ старшого лейтенанта Денис Бадіку розпочалися 10 червня 2024 р. у місті Броди на Львівшині. У центрі міста люди на колінах зустріли тіло полеглого військового авіатора.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *