ІГОР МАТКОВСЬКИЙ ПРО ПОГІРШЕННЯ СИТУАЦІЇ З ІНФЕКЦІЙНИМИ ХВОРОБАМИ НА ВІННИЧЧИНІ

Вінничина Здоров'я

У 2024 р. інфекційних хвороб фіксують на 60% більше, ніж минулоріч. Епідемічна ситуація на Вінниччині залишається нестабільною. Про це під час брифінгу у медіацентрі Вінницької обласної військової адміністрації розповів директор Вінницького обласного центру контролю і профілактики хвороб Ігор Матковський.

За словами Ігоря Матковського, гострі кишкові інфекції займають найбільш значну частку в структурі інфекційних хвороб. Так, впродовж минулого тижня зареєстрували 39 випадків гострих кишкових інфекцій у Вінниці, а також на території Вінницького, Хмільницького, Гайсинського, Жмеринського і Тульчинського районів. Три чверті всіх інфікувань припадають на дітей.

Також у Вінницькій області лікарі продовжують реєструвати випадки кашлюку, проте, у порівнянні з минулим тижнем, їх кількість зменшилась у 1,5 рази. Вітряна віспа також діагностується рідше — за тиждень захворюваність знизилася на 28%. Загалом зафіксовано 96 випадків за останні сім днів та 3 432 – з початку року.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *