НА ВІННИЧЧИНІ 12 ГА ВАРТІСТЮ 304 МІЛЬЙОНІВ, ЩО БУЛИ НЕДОБРОСОВІСНО ОРЕНДОВАНІ ПОВЕРНУТО ГРОМАДІ

Вінничина Прокуратура Суспільство

За сприяння органів прокуратури реально виконано рішення Господарського суду Вінницької області за позовом Немирівської окружної прокуратури до фізичної особи-підприємця про розірвання договору оренди земельної ділянки водного фонду на території Вороновицької селищної ради загальною площею майже 12 га вартістю 304 млн грн та зобов’язання повернути її територіальній громаді. Про це повідомляє прес-служба Вінницької обласної прокуратури.

Прокуратура ініціювала дострокове припинення договірних відносин з орендарем, оскільки той 4 роки не платив за користування земельною ділянкою зі ставком. Внаслідок цього місцевий бюджет втрачав грошові надходження. 

Після постановлення судом рішення про задоволення позову відповідачем повернуто земельну ділянку та водний об’єкт громаді.

Загалом у 2024 році органами прокуратури Вінниччини стосовно земель водного фонду подано 3 позови щодо 20 ділянок загальною площею 885 га.

___________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *