НКРЕКП ЩОДО ВІННИЧЧИНИ ЗАТВЕРДИЛА ЧЕРГОВІ ВИПЛАТИ ДЛЯ РОСІЙСЬКОГО ОЛІГАРХА ГРИГОРИШИНА

Вінничина Економіка

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила розрахунки виплат власникам домашніх СЕС за вироблену ними електроенергію в серпні тільки в трьох областях – Миколаївській, Київській та Вінницькій.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні регулятора 9 листопада 2023 р.

Затверджено акти, надані постачальниками універсальний послуг: ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» – 12,5 млн. грн., ТОВ «Київська обласна енергопостачальна компанія» – 21,7 млн. грн. і ТОВ «Енера Вінниця» – 22,1 млн. грн.

Щодо решти актів постачальників універсальний послуг, як зазначалося під час засідання комісії, це питання потребує додаткового вирішення, і готується відповідна нарада за участю НКРЕКП та системного оператора НЕК «Укренерго».

Як відомо, ТОВ «Енера Вінниця» є дочірнєю компанією АТ «Вінницяобленерго» і займається реалізацією електроенергії у Вінниці. Бенефіціаром обох підприємств досі є україно-російський олігарх Костянтин Григоришин, власник бізнесгрупи «Енергетичний стандарт».

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *