У КИЇВ НА РІК ПЕРЕЇДЕ СУДДЯ З ВІННИЧЧИНИ ВІТА ЄРМІЧОВА

Вінничина Суд

Суддю Барського райсуду Вінницької області Віту Єрмічову рекомендують командирувати у Печерський райсуд Києва.

1 травня 2024 р. друга палата Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС) внесла у Вищу раду правосуддя подання з рекомендацією про тимчасове відрядження у склад Печерського райсуду Києва двох суддів, в тому числі – суддю Барського райсуду Вінницької області Віту Єрмічову. Подання щодо її відрядження підтримали 6 членів ВККС (ще один член комісії проголосував «проти»).

«Відрядження я розцінюю як професійне зростання, як можливість отримати новий досвід для фахівця у галузі кримінального права та процесу», – розповів членам ВККС суддя Красногвардійського райсуду Дніпра Михайло Юшков, якого разом з Єрмічовою вірішено було направити у відрядження у Печерський райсуд Києва.

Хіба що «професійне зростання», бо з інших точок зору у тієї ж судді Єрмічової і у місті Бар усе було добре. Згідно з її декларацією, у 2023 р. вона щомісяця отримувала у середньому 98,2 тис. грн. До того ж, є чоловік – Олег Говорущенко, з ним суддя офіційно розлучилася у вересні 2021 р., але подружжя продовжує проживати сумісно, Чоловік працює начальником відділу державного екологічного нагляду лісів, рослинного світу та природно-заповідного фонду у державній екологічній інспекції Хмельницької області, за весь 2023 р. заробив на посаді усього 95,7 тис. грн., плюс 32,2 тис. грн. пенсія. Так би і животів, якби не сумісний син, адвокат, який зробив таткові подарунок у негрошовій формі на суму 439 тис. грн.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *