ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИЙ ЗАПРАЦЮЄ 18 ТРАВНЯ, – ЧЕРНОГОРЕНКО

ЗСУ

Заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, Катерина Черногоренко, оголосила, що 18 травня Міністерство оборони України запустить електронний кабінет для військовозобов’язаних.

Вона повідомила про це під час інтерв’ю на “Радіо Свобода”.

“Міністерство оборони запускає електронний кабінет для військовозобов’язаних, як це передбачено законодавством. Наразі активно розробляється додаток, і нам надходять всі необхідні документи для забезпечення доступу всіх громадян до нього”, – зазначила Черногоренко. За її словами, для оновлення даних в електронному кабінеті потрібно буде завантажити мобільний додаток, авторизуватися і заповнити необхідну інформацію.

“Власне, з 18 травня, у військовозобов’язаних буде обов’язок зареєструвати свої дані, а саме – номер телефону, електронну пошту та фактичну адресу проживання в трьох доступних форматах – в ТЦК та СП, через ЦНАП або через електронний кабінет військовозобов’язаного. Це буде мобільний застосунок, його можна буде завантажити в App Store і в Google Play Market… Ми працюємо над тим, щоб в застосунку була доступна ця дуже проста і зручна функція – авторизуватися, заповнити ці три “поля” і отримати одразу інформацію з бази військовозобов’язаних “Оберіг” для того, щоб передивитися, які дані є по тобі в реєстрі”, – сказала Черногоренко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *