ЗАСУДИЛИ НА 4 РОКИ ТЮРМИ: БАТЬКО СЕМИ ДІТЕЙ ЧОВНОМ ПЕРЕПРАВЛЯВ «УХИЛЯНТА» ЧЕРЕЗ ДНІСТЕР

Вінничина Кримінал

Могилів-Подільський міськрайонний суд Вінницької області визнав Петра Заболотного винним у незаконному переправленні людини через державний кордон. Він за 500 доларів США на надувному гумовому човні з веслами намагався переправити «ухилянта» через Дністер.

11 січня 2024 р. Петро Заболотний, сів у надувний гумовий човен із веслами і поплив. На березі Дністтра у місті Могилів-Подільський Вінницької області він посадив до човна пасажира і поплив із ним до берегу на території Молдови, але був виявлений та затриманий співробітниками прикордонного загону.

Пасажиром був громадянин України, який розповів правоохоронцям, що мав намір незаконно перетнути державний кордон, щоб ухилитися від призову на військову службу. В умовах воєнного стану, як відомо, діють тимчасові обмеження щодо виїзду чоловіків віком від 18 до 60 років за межі України. Тому «ухилянт» намагався нелегально потрапити до Молдови.

У судовому засіданні Петро Заболотний скоєне не заперечував і розкаювався. Пояснив, що на прохання знайомого за 500 доларів США погодився перевезти людину через Дністер на човні. Раніше таким не займався. Погодився скоїти злочин через скрутне матеріальне становище, бо не може працевлаштуватися офіційно, має тільки періодичні заробітки і не може виконувати важку роботу через травму руки.

Заболотний є громадянином Молдови, в Україні раніше не судимий. Утримує цивільну дружину та сімох неповнолітніх дітей. 

Чоловіка засудили до 4 років позбавлення волі. Суд йому призначив покарання нижче від найнижчої межі, що передбачена законом. Дії за ч. 3 ст. 332 КК України караються ув’язненням на строк від 7 до 9 років. Крім того, суд не застосував обов’язкового додаткового покарання у вигляді конфіскації майна.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *