УВАГА!!! ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВІННИЧЧИНИ ЗАСТЕРІГАЮТЬ ВІД АФЕРИСТІВ

Вінничина Суспільство

На сьогодні багатьом вже відома така шахрайська схема, де злочинці під виглядом працівників банку телефонують своїм жертвам та випитують інформацію нібито для звірки, яку потім використовують для викрадення грошей з банківських рахунків. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

Більшість випадків, коли громадяни стають жертвами аферистів, відбувається через розголошення особистих даних, паролів до своєї картки або входу в інтернет-банкінг чи підтвердження операцій.

Цієї ситуації можна уникнути, якщо дотримуватись основних порад:

– нікому не повідомляйте особисті дані: SMS-коди від банків та операторів, три цифри на звороті картки (СVV-код) та паролі;

– співробітник банку може уточнити ваші особисті дані, щоб упевнитись, що це саме ви власник картки, якщо телефонуєте ви. Самі ж працівники банку не телефонують клієнтам для звірки цієї інформації;

– будьте пильними, якщо вам приходять SMS невідомого авторства з проханням надіслати отриманий код на інший номер;

– не виконуйте на телефоні операції, яких ви не знаєте. Шахраї можуть змусити вас налаштувати переадресацію викликів та SMS із вашого номера на чужий.

Повідомте цю інформацію своїм близьким та рідним – захистіть їх від шахраїв.

______________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *