АМЕРИКАНСЬКІ ЗМІ ПОРАХУВАЛИ БОЙОВІ ВТРАТИ РОСІЇ ВІД ПОЧАТКУ ВТОРГНЕННЯ В УКРАЇНУ

Війна Україна

Росіяни втратили 87% від загальної кількості сухопутних військ та дві третини танків, які вона мала до початку вторгнення в Україну. Такі дані повідомило CNN джерело, знайоме з розсекреченими даними розвідки США, наданими Конгресу.

За оцінками, із 360 000 військовослужбовців, які увійшли до України, включаючи контрактників та призовників, Росія втратила на полі бою 315 000 осіб.

За тими ж оцінками, з 3500 танків втрачено 2200. Також було знищено 4400 із 13 600 бойових машин піхоти та бронетранспортерів, що становить 32% втрат.

«Станом на кінець листопада Росія втратила понад чверть своїх запасів техніки сухопутних військ, які існували до вторгнення», – йдеться в оцінці інформаторів CNN.

«Тим не менш, незважаючи на важкі втрати в живій силі та техніці, президент росії володимир путін сповнений рішучості просуватися вперед… Довгоочікуваний український контрнаступ восени застопорився, і офіційні особи США вважають, що Київ навряд чи доб’ється якихось серйозних успіхів у найближчі місяці», – додає CNN.

Як повідомив нині Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати росії від початку повномасштабного вторгнення і до 12 грудня 2023 р. склали близько 340 650 осіб.

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *