АРЕШТУВАЛИ МАЙНО ЕКС-НАРДЕПА ЦАРЬОВА МАЙЖЕ ПІВ МІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ

Україна Кримінал

Вінницькою обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно народного депутата України V – VII скликань від забороненої в Україні «Партії регіонів» за фактом фінансування дій, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, вчинених повторно, з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 110-2 КК України). Повідомляє Пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

На сьогодні екснардепу повідомлено про підозру та за клопотанням сторони обвинувачення Вінницьким міським судом ухвалено рішення про накладення арешту на майно підозрюваного.

Зокрема: 
– земельну ділянку у Київській області площею 0,15 га;
– житловий будинок у м. Ялті (АР Крим) площею 180,4 кв. м;
– об’єкти нерухомого майна у м. Ялті (АР Крим) – готельний та санаторний комплекси, гуртожитки, виробничі приміщення, господарські будівлі. 

Загальна вартість арештованого майна – 460,6 млн грн. 

Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом УСБУ у Вінницькій області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

______________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *