ІРА ПРОТИ «ВІТИ»: НАРДЕПКА ВІД ВІННИЧЧИНИ СПРОСТОВУЄ ЗАМОВНИЙ СЮЖЕТ МУНІЦИПАЛЬНОГО ТЕЛЕКАНАЛУ

Вінниця Вінничина Здоров'я

Муніципальний телеканал «Віта», який фінансується з бюджету Вінницької міськради, показав маніпулятивний сюжет про обласний клінічний Центр інфекційних хвороб, зобразивши скандальне звільнення засновника і багаторічного керівника лікарні Ігоря Матковського і не менш скандальне призначення замість нього Ігоря Шиньковича, як «прискіпливу увагу до діяльності закладу» голови Вінницької облради В’ячеслава Соколового, котрий, власне, одноосібно і приймав рішення щодо кадрових перестановок.

В сюжеті «Віти» розказувалося, що свіжепризначений керівник клінічного Центру інфекційних хвороб Ігор Шинькович займає керівну посаду лише тиждень, але, слідуючи завітам та настановам В’ячеслава Соколового, «вже дбає про надання якісних медпослуг та законної діяльності закладу».

Користувачі мережі Фейсбук, де було розміщено відео телеканалу «Віта», жорстко відреагували на замовний сюжет. Працівники клінічного Центру інфекційних хвороб і просто небайдужі вінничани, в основному, залишили негативні коментарі на сторінці «Віти».

Розкритикувала замовний сюжет на муніципальному телеканалі і депутатка Верховної Ради від Вінниччини Ірина Борзова. Дружина голови Вінницької обласної військової адміністрації і в соцмережах, і своєю особистою присутністю під час пікетування облради працівниками Клінічного центру інфекційних хвороб послідовно виказувала підтримку особисто Ігорю Матковському і лікарям, що виступили на його підтримку.

Більш того, Ірина Борзова на своїй сторінці у Фейсбуці оприлюднила відео-відповідь телеканалу «ВІТА», пообіцявши і «надалі відстоювати честь і гідність лікарів та роботу лікарні».

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *