НА ВІННИЧЧИНІ ЩЕ 10 ГА ЗЕМЛІ КОНФІСКУВАЛИ У РОСІЯН

Вінничина Суспільство

Органами прокуратури Вінниччини від початку 2023 року до судів подано 74 позовні заяви про конфіскацію у громадян російської федерації земельних ділянок сільськогосподарського призначення. На сьогодні 19 позовів задоволено та реально виконано 5 рішень суду. Про це повідомляє Вінницька обласна прокуратура.

Так, за п’ятьма позовами Вінницької, Гайсинської і Тульчинської окружних прокуратур судами ухвалені рішення про конфіскацію у росіян 5-ти ділянок загальною площею 10 га вартістю 1,6 млн грн на території відповідно Літинської, Теплицької, Крижопільської і Томашпільської селищних громад Вінниччини. 

Позовна робота ведеться на виконання ст. 81 Земельного кодексу України, якою передбачено відчуження земель сільськогосподарського призначення, прийнятих у спадщину іноземними громадянами та особами без громадянства, протягом року з моменту спадкування.

_______________________________________________

 Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *