НЕЗАКОННЕ СМІТТЄЗВАЛИЩЕ БІЛЯ “ВІННИЦЬКИХ МАЛЬДІВ”

Вінниця Суспільство

Поблизу села Черепашинці було виявлено незаконне сміттєзвалище. Про це звітує Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.

За інформацією, один із мешканців звернувся до Інспекції зі скаргою на розташування відходів поза межами села Черепашинці, де також розташований відомий Черепашинецький кар’єр “Вінницькі Мальдіви”.

7 вересня 2023 року відбулася виїздна експертна комісія, до якої долучилися фахівці Інспекції та представники Калинівської міської ради. Внаслідок обстеження прилеглої до затопленого кар’єру території виявлено незаконне сміттєзвалище. У зв’язку з тим, що у Законі України “Про управління відходами” статтею 25 передбачено повноваження державних адміністрацій з ліквідації незаконних сміттєзвалищ, Інспекція вже направила лист до Хмільницької районної державної адміністрації з проханням прийняти необхідні заходи для припинення незаконного скидання відходів.

Представники Інспекції наголошують на важливості дотримання громадянами простих правил щодо збереження чистоти і порядку, а також відповідального ставлення до навколишнього середовища. Вони закликають всіх завжди прибирати за собою та не залишати сміття .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *