НЕЗАКОННИЙ ПОСІВ КОНОПЕЛЬ ВИЯВИЛИ ПРАЦІВНИКИ ПОЛІЦІЇ В ТУЛЬЧИНСЬКОМУ РАЙОНІ

Вінниця Кримінал

12 вересня працівники Відділення поліції № 1 Тульчинського районного відділу поліції зафіксували правопорушення під час проведення процесуальних дій у місці проживання зловмисника. Під час обшуку в будинку жителя Тульчинського району виявили незаконні посіви рослини коноплі. Офіцер поліції з Городківської громади був тим, хто виявив це правопорушення.

За інформацією начальника Відділення поліції № 1 Тульчинського райвідділу поліції Сергія Токана, оперативну інформацію про це правопорушення одержали від місцевого шерифа, який повідомив про незаконне зберігання наркотичних речовин.

В домогосподарстві 45-річного чоловіка під час обшуку поліцейськими  було вилучено майже 100 рослин коноплі на двох ділянках та висушений канабіс .

Наразі вилучені заборонені рослини були передані на експертизу в науково-дослідний експертно-криміналістичний центр.

За цим фактом розслідується провадження за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років.

Після проведення експертизи буде визначена остаточна правова кваліфікація дій правопорушника. Досудове розслідування вже триває, і розглядається питання щодо повідомлення підозрюваному про підозру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *