ПІСЛЯ ВІДСТАВКИ БОРЗОВА КОБИСЯ СТАВ РОНІНИМ

Вінниця Вінничина Політика

Микола Кобися одразу після відставки Сергія Борзова оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбук копію заяви про звільнення з посади радника начальника Вінницької обласної військової адміністрації.

Ще через день Кобися опублікував зворушливий панегірик бувшому начальнику, наголосивши, що «Борзов – це бренд. Знак якості».

У Сергія Борзова було 16 радників, 13 з них – на громадських засадах, а Микола Кобися був одним з трьох, що працювали на оплачуваних посадах.

Усі радники Борзова:

Позаштатні (на громадських засадах)Штатні (на оплачуваній роботі)
Аксельрод Роман Борисович, Сагателян Артур Едуардович, Урдзік Сергій Валерійович, Гаращук Ганна Анатоліївна, Каменщук Тетяна Дмитрівна, Гатауллін Ірек Фархатович, Головащенко Ірина Олегівна, Домбровський Андрій Олександрович, Костюк Віталій Володимирович, Михайлов Павло Ігорович, Валендюк Олег Сергійович, Драчук Аліна Ігорівна.Чирва Марина Вікторівна, Звонарьов Єгор Геннадійович, Кобися Микола Володимирович.

Микола Кобися спочатку був у команді екс-мера Вінниці Володимира Гройсмана і у 2015 р. висувався кандидатом у депутати Вінницької міськради від гройсманівської партії «Вінницька європейська стратегія». У 2020 р. Кобися вже опинився у команді Сергія Борзова і висувався кандидатом у депутати Вінницької облради від партії «Слуга народу», яку на той час на вінниччині вже контролювала сім’я Борзових. Але обидві походи за мандатом для Кобисі закінчились невдачею. Тим не менш, він у 2021 р. очолив комсомол «Слуги народу», ставши координатором «ЗеМолодіжки» Вінниччини, а з 2022 р. – членом Ради з молодіжних питань при президентові України.

До того, як стати радником Борзова, Кобися протягом 2017–2021 р. займав посаду головного спеціаліста молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації.

«Ронін» у Японії означав самурая, який втратив свого господаря. Зараз цей термін використовується для позначення суспільного невдахи і має значення «поневірянець», «бродяга», «волоцюга»  або «мандрівник».

1 thought on “ПІСЛЯ ВІДСТАВКИ БОРЗОВА КОБИСЯ СТАВ РОНІНИМ

  1. По вулиці Ботанічній є полігон, який треба використовувати для тренування військових на землі та на воді. Біля полігону є медично-санітарна частина ДСНС, санаторій МВС на декілька сотен місць для військових. Допоможить військовим розпочати тренування, бо його вже захопила будівельна мафія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *