УЛЮБЛЕНУ ШИЗОФРЕНІЧКУ ЄРМАКА ЗВИНУВАЧУЮТЬ У НАВЕДЕННІ РОСІЙСЬКИХ РАКЕТНИХ УДАРІВ

Війна ЗСУ Шизофренія

Офіцер ЗСУ Олексій Петров на своїй сторінці у соцмережах звинуватив депутатку від партії «Слуга народу» Мар’яну Безуглу в тому, що через її допис відбувся прицільний ракетний удар по місту Дніпро.

Мова йде про допис, в якому Безугла, критикуючи командування ЗСУ та зводячи свої особисті рахунки з генералом Содолем, опублікувала данні начебто про перебування «в одній палаті» у госпіталі Дніпра генералів Содоля і Галушкіна.

На думку офіцера, за такий допис мало б настати покарання.

«Відкрию вселенську таємницю вам, друзі! Справа в тому, що за такий допис в соцмережі, БУДЬ-ЯКОГО військового… повторююсь, БУДЬ-ЯКОГО військового вже би розіпʼяли сім разів. Усі! По черзі! Військова контррозвідка, ДБР і так далі. Вже би сидів за ґратами та давав мільйон пояснень. Звідкіля у нього така інформація? Навіщо виклав її в соціальні мережі, тощо. Але те, що суворо заборонено військовим, дозволено Слузі народу…», – наголосив Олексій Петров.

Офіцер ЗСУ Олексій Петров далеко не єдиний, хто вважає, що Марʼяна Безугла, можливо, спровокувала атаку по Дніпру 28 червня 2024 р., опублікувавши закриту інформацію щодо місцезнаходження бойових генералів ЗСУ.

О 18:12 Безугла сповіщає про розташування генералів ЗСУ. А о 18:50-18:54 була здійснена ракетна атака. Влучання прийшлося в житлову дев’ятиповерхівку: неподалік від військового шпиталю, у будинка обвалилося чотири верхні поверхи. Одна людина загибла та шестеро постраждали, серед них 7-місячне немовля. Із шести постраждалих троє у важкому стані: дві жінки 27 та 30 років, а також 29-річний чоловік.

Українські медійники відзначають, що Безугла стала одним з головних джерел новин для російських пропагандистських ЗМІ, але не через її діяльність на фронті, а через скандальні заяви та поливання брудом українських військових керівників. На жаль, вже стало традицією ротації командувачів ЗСУ супроводжувати хвилею медійного лайна, яку підіймає депутатка Безугла. Тому сторінку навіженої Марʼяни цілодобово моніторять не тільки російські пропагандисти, але і в російському штабі.

Тому Безуглу звинувачують у дискредитації ЗСУ та просуванні російської пропаганди. Військові стверджують, що її заяви часто використовуються російськими пропагандистськими ЗМІ. Ситуація навколо діяльності Мар’яни Безуглої викликає серйозне занепокоєння серед політиків та громадськості, особливо в умовах триваючої російської агресії проти України.

В той же час сама Безугла у відповідь на звинувачення у наведенні російських ракетних ударів написала заяву до ДБР на Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, звинувачуючи головкома у перешкоджанні її депутатської роботи.

Йдеться начебто про заборону пускати навіжену до командних пунктів бригад на фронті. Що й зрозуміло. Військові побоюються не тільки того, що побачене чи почуте «торпедою» очільника президентського офісу Андрія Ермака потім запросто може бути використано у черговій війні проти чергового генерала. Вслід за черговим дурним дописом Безуглої у соцмережах на позиції може прилетіти російська ракета.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *