У ЯМПОЛІ РОЗКРИТО НЕЛЕГАЛЬНИЙ ЦЕХ З ВИГОТОВЛЕННЯ ФАЛЬСИФІКОВАНОГО АЛКОГОЛЮ

Вінниця Кримінал

13 вересня правоохоронці зафіксували діяльність нелегального підпільного бізнесу, що належав 45-річному мешканцю міста Ямпіль. Під час проведення обшуку поліцейські вилучили наступні матеріали: 160 літрів спирту невідомого походження, 72 літри рідини із спиртовмісною складовою, а також контейнери та обладнання, необхідні для виробництва контрафактної алкогольної продукції.

У Ямполі поліцейські спільно з прикордонниками припинили незаконну діяльність підпільного цеху, що спеціалізувався на виробництві фальсифікованого алкоголю.

Правоохоронці отримали оперативну інформацію щодо місцевого жителя, який керував процесом виготовлення фальсифікованого алкоголю та реалізував його в межах області. В гаражі цей чоловік облаштував спеціальний цех для виробництва та зберігання небезпечних продуктів.

Спеціалізовані служби зараз займаються проведенням експертизи вилученої продукції, і ведеться розслідування, спрямоване на виявлення джерела походження цієї продукції, а також осіб, що можуть бути причетними до незаконної діяльності.

Триває досудове розслідування кримінального провадження за частиною 1 статті 204 Кримінального кодексу України, що стосується незаконного виробництва, зберігання, реалізації або транспортування підакцизних товарів. Питання щодо оголошення підозри зловмиснику буде вирішено після отримання висновків експертизи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *