ІГОР КОЛОМОЙСЬКИЙ: ОТРИМАВ НОВУ ПІДОЗРУ

Боротьба з корупцією Україна

За інформацією отриманою від Служби безпеки України, власник великої фінансово-промислової групи, Ігор Коломойський, був оголошений підозрюваним у нових злочинах. Спільна робота СБУ, Бюро економічної безпеки та Офісу Генерального прокурора призвела до виявлення нових фактів його злочинної діяльності.

Згідно з матеріалами, надісланими СБУ, Коломойському була пред’явлена додаткова підозра згідно з рядом статей Кримінального кодексу України, включаючи незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками, та іншими засобами доступу до банківських рахунків, а також легалізацію коштів, отриманих злочинним шляхом.

Слідство стверджує, що протягом 2013-2014 років Коломойський заволодів незаконно мільярдами гривень, така «схема» загалом дозволила фігуранту отримати 5,8 млрд грн, що на той період було еквівалентно понад 700 млн дол. США. Для цього він створив злочинне угруповання, в якому були співробітники банку, що належав йому. Це угруповання надавало можливість Коломойському систематично здійснювати фіктивні “внески готівки в касу банку”, хоча насправді гроші до банку не надходили.

Ці фіктивні “внески” потім були перераховані на особистий рахунок Коломойського і стали реальними безготівковими коштами. Щоб легалізувати ці кошти, Коломойський використовував їх у своїй підприємницькій діяльності, надавав їх у вигляді позик, розраховувався за кредитами підприємств, які були під його контролем, і виводив їх за кордон.

Наразі проводиться досудове розслідування, а також комплекс заходів з метою встановлення всіх обставин цієї незаконної діяльності та притягнення винних до відповідальності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *