Увечері 28 травня у Вінниці на зупинці «9-й мікрорайон» двоє пасажирів напали на водійку трамвая та завдали їй тілесних ушкоджень. Унаслідок інциденту рух трамваїв було повністю зупинено приблизно на півтори години.
Про це повідомила пресслужба комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» на своїй сторінці в соціальних мережах.
За попередніми даними, інцидент стався близько 22:00 під час висадки пасажирів. Чоловік і жінка напали на водійку через ситуацію, пов’язану з роботою автоматичної системи дверей.
У підприємстві пояснили, що у вагонах цього типу двері працюють в автоматичному режимі: пасажири відкривають їх самостійно за допомогою кнопок як ззовні, так і зсередини салону. Перед зачиненням дверей автоматично підіймається висувна підніжка, роботою якої водій безпосередньо не керує. За результатами технічної перевірки, проведеної фахівцями підприємства, усі дверні механізми та система блокування вагона були справними.
На місце події викликали правоохоронців і бригаду швидкої допомоги. Медики діагностували у постраждалої садна, гематоми обличчя, забій грудної клітки та підвищений артеріальний тиск. Від госпіталізації жінка відмовилася.
За інформацією транспортної компанії, наразі правоохоронці з’ясовують усі обставини події. У комунальному підприємстві заявили, що сприятимуть розслідуванню та наполягатимуть на притягненні винних осіб до відповідальності згідно із законом. Підприємство також закликало пасажирів дотримуватися взаємоповаги та правил користування громадським транспортом.


