ВИКОНАННЯ РОСІЙСЬКОМОВНИХ ПІСЕНЬ У ВІННИЦІ ЗАБОРОНЯТЬ

Вінниця Музика Суспільство

Мер Вінниці Сергій Моргунов повідомив, що на засіданні міськвиконкому було схвалено проект рішення до наступної сесії міськради про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території громади.

«Російська мова асоціюється з агресором, і ми вважаємо за краще, щоб російськомовні пісні не знаходились в активному використанні у Вінниці», – зазначив Моргунов.

Довідка.

26 вересня 2023 р. на сайті місцевих петицій вінничанка Олена Фільченко зареєструвала звернення, у якому просила заборонити російські пісні у Вінниці, так, як це зробили у Києві, Хмельницькому та інших містах України. Станом на 12 жовтня зібрано 373 підписи з 350 необхідних.

Головне, щоб у мера Вінниці з мораторієм на використання російськомовного контенту не вийшло те ж саме, що і з мораторієм на популізм. 26 серпня 2016 р. депутати Вінницької міськради затвердили звернення до політичних партій і об’єднань України щодо мораторію на популізм. Але популізму ані в державі, ані в самій Вінниці менше не стало, навпаки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *