ЗА ВБИВСТВО НЕМОВЛЯ ВІННИЧАНКА ПРОВЕДЕ 4 РОКИ ЗА ГРАТАМИ

Вінниця Кримінал

Вінницький міський суд Вінницької області за результатами оцінки наданих прокурором Вінницької окружної прокуратури доказів визнав винуватою 33-річну жительку Вінницької територіальної громади у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 119 КК України (вбивство через необережність).Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Прокурором у суді доведено, що 17 квітня 2023 року обвинувачена запропонувала допомогти своїм сусідам у догляді за їх 3-місячним немовлям. Після чого, забравши дитину до себе цілу ніч розпивала спиртні напої у компанії двох друзів. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння на зупинці громадського транспорту з немовлям на руках, не втримавши його, допустила падіння малюка на землю. Після чого не вжила заходів щодо звернення за медичною допомогою, а навпаки – намагалася приховати вчинений злочин. У результаті отриманих травм 3-місячний хлопчик помер.

У суді обвинувачена свою вину визнала повністю.

Усі обставини вчинення кримінального правопорушення судом визнано доведеними та жінку засуджено за вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 119 КК України до покарання у виді 4 років позбавлення волі.

На цей час вирок законної сили не набрав.

________________________________________________________

Нагадаємо, що редакція “Ми Вінничани” запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо “гострі” питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *