ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ З ВІННИЧЧИНИ РОМАН КАШПУР НА ПРОТЕЗІ ПРОБІГ ДВА МАРАФОНИ ЗА 7 ДНІВ

Волонтерство Вінничина Спорт

Ветеран з Вінниччини Роман Кашпур успішно пробіг два марафони за сім днів – 5 листопада він взяв участь у 52-му Нью-Йоркському марафоні, а 29 жовтня випробував себе на Марафоні морської піхоти США.

Своїми досягненнями Кашпур поділився у Фейсбуці.

Він висловив радість, що зміг виконати поставлену перед собою мету та реалізувати свою американську мрію. Водночас він підкреслив, що це тільки початок його спортивного шляху, і в майбутньому він має намір продовжувати бігати, підтримувати і мотивувати інших.

«52-й марафон у Нью-Йорку закінчено. Місію виконано: два марафони за сім днів підкорено. Американська мрія моя збулась. Але це тільки початок, далі буде. Моя місія на цьому не закінчена. Я продовжу бігати, продовжу займатися спортом, продовжу мотивувати хлопців, як зможу, що є в моїх силах», – написав Кашпур.

Роман Кашпур обіцяє продовжувати збирати кошти на протези для поранених солдатів під час своїх бігових заходів. Усі накопичені кошти будуть передані у Благодійний фонд “Громадянин”.

Кашпур зауважив, що під час 52-го Нью-Йоркського марафону йому вдалося покращити свої результати, які він досягнув на Лондонському марафоні та Марафоні морської піхоти у Вашингтоні.

Також Роман Кашпур став першим українським ветераном, який зміг пройти повну дистанцію марафону на протезі. Наразі в його активі вже три пройдених марафони: Нью-Йоркський, Марафон морської піхоти США, 43-й Лондонський, а також напівмарафон у Брюсселі, які він успішно подолав цієї весни.

Нагадаємо, що Роман Кашпур відправився на фронт добровольцем у віці 19 років. У віці 22 років, поблизу Мар’їнки, він отримав тяжке поранення в результаті вибуху на міні, що призвело до ампутації кінцівки. Після цього він відкрив для себе спорт і менш ніж за рік після ампутації виборов перемогу в “Іграх героїв”.

У грудні 2021 року встановив рекорд України, перетягнувши 16-тонний літак Ан-26 на відстань 6,4 м за 44 секунди. Після повномасштабного вторгнення, він знову вирушив боронити свою країну і через пів року повернувся додому до міста Хмільник, де він активно займається волонтерством та спортом.

_____________________________________________________________________________

Нагадаємо, що редакція “Ми Вінничани” запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо “гострі” питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *