АКЦІЯ РОДИН ВІЙСЬКОВОПОЛОНЕНИХ У ВІННИЦІ: «ПОЛОН ВБИВАЄ, БАЙДУЖІСТЬ — ТЕЖ»

Війна Вінниця Суспільство

23 березня 2024 р. більше ніж півсотні людей на площі Перемоги провели мирну акцію на підтримку військових, які перебувають у російському полоні. В акції приймали участь родини військовополонених і зниклих безвісти захисників.

«Поверніть «Азов» з полону», «Полон — не опція збереження життя», «Безвісти зниклі жінки», «В полоні ти не людина, ти просто бранка», «Полон — смертельна небезпека для життя», «Полон — це смерть, розтягнута у часі», «Полон вбиває, байдужість — теж», «Полон вбиває», «Будь їхнім голосом», –  плакати з такими написами тримали в руках учасники акції, вишукавшись вздовж проїзжої частини біля Будинку офіцерів.

На відміну від попередніх аналогічних заходів, які протягом 2023 р. регулярно проводили у Вінниці в основному рідні військовополонених з Маріуполя і переселенці, на цей раз на акцію вийшли і родини вінницьких воїнів, які потрапили у полон або зниклих безвісти.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *