Чи стане в українців більше світла після нової постанови уряду?
У відповідь на постійні масовані атаки росії на енергетичну інфраструктуру України Кабінет міністрів ухвалив постанову, як зазначається, спрямовану на більш справедливий розподіл електроенергії та скорочення тривалості відключень для населення. В основі документа — перегляд пріоритетів, обмеження «неважливого» споживання та залучення всіх доступних резервів генерації. Пошкодження електростанцій і мереж змусили енергетиків працювати на межі можливостей. За […]
Продовжити читання
