ПОЛІЦІЯ ВІННИЧЧИНИ ВЖЕ НІКОЛИ НЕ ЗНАЙДЕ ЗРАДНИКА УКРАЇНИ ПІДПОЛКОВНИКА КУЛАКОВА

Війна Вінничина Зрадники ЗСУ

Підполковника російської окупаційної армії Олександра Кулакова, якого розшукує Вінницький відділ Нацполіції за дезертирство, поліцейські вже ніколи не знайдуть. Принаймні живим. Бо його 13 травня у Криму на горі Ай-Петрі розшукала українська ракета Storm Shadow, після чого Кулакова поховали. 

Як повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан «Штірліц», який відстежує втрати рф, 13 травня 2024 р. внаслідок успішного удару ЗСУ по секретній військовій базі 3 радіотехнічного полку на горі Ай-Петрі «мінуснули» підполковника Кулакова Олександра Олександровича, командира в/ч 85683.

Зрадник із Севастополя Кулаков у 2014 р. перейшов на бік російських агресорів у званні капітан, прийняв російське громадянство і вступив на службу до окупантів. Перейшов на бік російських агресорів, прийняв російське громадянство та вступив на службу до окупантів. До зради у званні капітана служив у військові частині ЗСУ А-1656 (м. Севастополь, АР Крим, Україна).

Довідка:

  • Зранку 13 травня 2024 р. у Криму було досить тривожно. У міноборони ворожої держави відзвітували про «успішно роботу» російської ППО і стверджували, що нібито збили 4 ракети Storm Shadow та 7 дронів.
  • Зрештою російські ЗМІ повідомили, що кілька ракет атакували військову частину росіян  на горі Ай-Петрі в Криму. Зокрема, на горі розташована «таємна» військова база ППО 3-го радіотехнічного полку збройних сил росії.
  • Тоді ж росЗМІ написали, що загинув командир військової частини №85683 Олександр Кулаков. Був нібито і другий загиблий окупант, але його прізвище росіяни не називали.
  • Третій радіотехнічний полк армії окупантів було сформовано у 2014 р. на базі 40 радіотехнічної бригади Повітряних сил України. До окупації Криму там був український радіочастотний батальйон, де містилися радіолокаційні комплекси радянського виробництва «Оборона», «Алтай» та «Ґраніца-М», а також українські 36ДС-6. Цього обладнання достатньо, щоб контролювати небо на тимчасово анексованому українському півострові.

У базу зрадників України центру «Миротворець» Олександр Кулаков був занесений у грудні 2014 р.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *