ЩЕ ДВОХ ВІННИЧАН ПРОВЕЛИ У ВІЧНІСТЬ

Війна Вінниця Україна

8 вересня 2023 р. Вінниця знову проводжала у Вічність своїх воїнів-героїв. Леонід Сокольвак та Спартак Варданян загинули в кривавих боях на Донечині. Вони воювали і віддали життя за незалежну Україну і спокій її громадян.

Леонід Михайлович Сокольвак народився 6. 06. 1974 р. в селі Будки Немирівського району. Там навчався в школі, а далі переїхав до Вінниці, де навчався в професійно-технічному училищі. До повномасштабної війни працював у Вінницькій транспортній компанії.

Леонід пішов воювати в лютому 2022 р., був стрільцем. Життя безстрашного чоловіка обірвалося ще 29 червня 2023 р. біля села Старомайорське Волноваського району на Донеччині, але він вважався зниклим безвісти. Загинув Леонід за кілька тижнів після свого 49-го дня народження.

Спартак Спартакович Варданян народився 19. 06. 1976 р. в селі Великий Острожок Хмельницького району. Закінчив школу, відслужив строкову армійську службу й переїхав до Вінниці. Тут створив сім’ю і працював. Займався підприємницькою діяльністю, а згодом торгівлею.

Спартак Варданян служив у лавах 37 ОМПБ «Запоріжжя». Останнім для нього став бій поблизу села Оріхово-Василівка Бахмутського району на Донеччині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *