У ВІННИЦІ ЧОЛОВІКАМ ЗАБОРОНИЛИ ПЕРУКИ: НОВИЙ ФЕЙК РАШИСТІВ

Війна Зрадники Шизофренія

Новий недолугий фейк про Вінницю запустила російська пропаганда. Фейк розрахований на ідіотів та зрив мобілізації, а його поширення відбувається за класичною схемою – спочатку інформаційну маячню розкачують фрики, а потім її підхоплюють федеральні пропагандистські ЗМІ.

На цей раз путінські геббельси оповістили світ про те, що територіальний центр комплектування на Вінниччині заборонив торговим точкам продавати перуки чоловікам.

Посилаються при цьому російські пропагандисти на «политолога» Олександра Семенченка, який у своєму Telegram-каналі опублікував начебто фото із магазину, де продають перуки і на вітрині розміщено оголошення, що товар продається лише жінкам.

Фото дійсно з магазину, але з київського магазину TOPWIGS, і зроблене фото було ще у 2019 р.

На світлині Семенченка «прямо з магазину», окрім того, що вона за кілометр віддає грубим фотошопом, із змістовним сенсом теж усе трошки по-дебільному. «Згідно з розпорядженням голови обласного ТЦК та СП» – ага, добре хоч не згідно з розпорядженням голови колгоспу. Взагалі-то, посада керівників ТЦК та СП називається «начальник», а не «голова». До того ж, регуляторні акти щодо діяльності у сфері торгівлі в Україні не входять до компетенції ТЦК та СП. Від слова зовсім. Це компетенція (станом на зараз) виключно обласної військової адміністрації. Наприклад, після початку великої війни обмеження на продаж алкоголю у Вінницькій області запроваджувались відповідними наказами начальника Вінницької обласної військової адміністрації.

Ну і, про «політолога» Олександра Семенченка. Він такий же політолог, як із собачого хвоста прикурювач. Він відомий донецький сепаратист та зрадник України, який перебуває у розшуку. Штатний гість російських пропагандистських ток-шоу. Раніше працював в податковій Донецької області. Внесений в базу зрадників «Миротворця» у травні 2018 р. Семченко веде майже мільйонний блог на Ютубі, допомагаючи росії дискредитувати Україну. Поширює фейкові карти завоювань, на шостий день повномасштабного російського вторгнення Семченко випустив відео, у якому закликав українців не брати до рук зброю «проти вигаданого ворога».

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *