ЧИ СЯДЕ ЗАОЧНО ЗАСУДЖЕНИЙ У ВІННИЦІ ДО 14 РОКІВ ТЮРМИ ПСЕВДО-ПРОКУРОР ШАТАЛОВ ?

Зрадники Кримінал Прокуратура

27.03.2024р. прес-служба Вінницької обласної прокуратури також звітувала про засудження колаборанта Андрія Шаталова. Про засудження цього псевдо-прокурора так званої “ЛНР” “Ми вінничани” вже повідомляли.

В той же час, у Вінницькій обласній прокуратурі зазначили, що за публічного обвинувачення прокурорів суд в порядку спеціального судового провадження визнав винним у державній зраді та колабораційній діяльності псевдопрокурора т. зв. «лнр» (ч. 2 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1 КК України). 

Вінницьким міським судом йому призначено покарання у виді 14 років позбавлення волі з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах, органах державної влади та місцевого самоврядування будь-яких рівнів на строк 15 років. 

Стороною обвинувачення доведено, що у квітні 2022 року збройні  сили російської федерації окупували місто Кремінна Луганської області та утворили у ньому незаконний правоохоронний орган – «прокуратура Кременского района Луганской Народной Республики».

У травні того ж року обвинувачений свідомо, переслідуючи особисті інтереси в плані кар’єрного росту, погодився очолити вказану псевдопрокуратуру окупаційної влади. На посаді «руководителя» він здійснював прийом громадян, виїзні зустрічі, проводив пресконференції, наголошуючи на законності своєї діяльності та органу, який він очолював. 

Вказаний громадянин України ніколи не був працівником органів прокуратури України. 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчим відділом УСБУ у Вінницькій області. 

Наразі вирок не набрав законної сили.

___________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *