У ВІННИЦІ СУДИТИМУТЬ “РЕГІОНАЛІВ”-ЗРАДНИКІВ ЦАРЬОВА ТА СВЯТАША

Зрадники Кримінал Прокуратура

Прес-служба Вінницької обласної прокуратури повідомила про направлення до суду обвинувачення у державній зраді двом екс-нардепам від Партії регіонів, не називаючи їх прізвищ.

За інформацією “Ми вінничани” мова йде про Олега Царьова та Дмитра Святаша, який переховується у росії.

За повідомленням прес-служби Вінницької обласної прокуратури, два екс-депутати ВР кількох скликань від забороненої Партії регіонів обвинувачуються у державній зраді, вчиненій групою осіб (ч. 1 ст. 28, ч. 2 ст. 111 КК України). 

За даними сторони обвинувачення, один ексрегіонал (Олег Царьов – прим. “Ми вінничани”) виїхав до росії у 2014 році, переховуючись від слідства за звинуваченням у злочинах проти основ національної безпеки. Його однопартієць (Дмитро Святаш – прим. “Ми вінничани”) покинув Україну у 2019 році теж з причини кримінального переслідування за економічний злочин. 

Після повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну 24 лютого 2022 року обвинувачені налагодили співпрацю та почали діяти в інтересах державної влади рф, у тому числі міністерства оборони.

Зокрема екснардепи повідомляли своєму російському керівництву актуальні відомості про обстановку на території України для коригування зусиль рф з нанесення шкоди її обороноздатності, а також налагоджували роботу підприємств та установ на окупованих рф територіях. Для цього вони використовували знайомства та зв’язки, здобуті під час політичної та підприємницької діяльності.

Встановлено, що саме за детальною інформацією обвинувачених, з метою позбавлення підрозділів Збройних Сил України належного забезпечення пальним, у 2022 році був здійснений ракетний обстріл одного з українських нафтопереробних підприємств. 

У кримінальному провадженні забезпечено відшукання та конфіскацію майна фігурантів на загальну суму близько 15 млн грн.

За вказаний злочин передбачене покарання у виді 15 років або довічного позбавлення волі з конфіскацію майна.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчим відділом УСБУ у Вінницькій області.

___________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *