У ВІННИЦІ ВПЕРШЕ УСПІШНО ВИКОНАЛИ КОХЛЕАРНУ ІМПЛАНТАЦІЮ: ВІДНОВЛЕННЯ СЛУХУ

Здоров'я Медицина

У Вінниці вперше успішно виконали кохлеарну імплантацію в Вінницькій обласній клінічній лікарні імені М. І. Пирогова. Спеціалісти Високоспеціалізованого клінічного Центру отоларингології ВОКЛ ім. М.І.Пирогова провели операцію кохлеарної імплантації пацієнту з діагнозом нейросенсорної приглухуватості 2-3 ступеня з обох сторін через акубаротравму та пошкодження слухового аналізатора.

У людей зі зниженим слухом такого ступеня виникають проблеми з розрізненням мови та спотворення звуків, що призводить до значного дискомфорту в побуті, порушень соціальної взаємодії та психологічних проблем. У таких випадках використання слухових апаратів стає неефективним. Кохлеарна імплантація є єдиним способом відновлення слуху у людей із великою втратою слуху або глухотою. Ця ефективна високотехнологічна система включає оперативне втручання та використання кохлеарного імплантату для протезування недіючого рецептора слухового аналізатора і призначена для довготривалого використання.

Завдяки поєднанню досвіду та професіоналізму фахівців та використанню передових методик лікування на базі ВОКЛ ім. М.І.Пирогова, медична допомога надається на високому рівні відповідно до світових стандартів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *