ВІННИЦЬКІ СПЕЦПРИЗНАЧЕНЦІ ВИКРИЛИ «ГАУЛЯЙТЕРА» НА ЗАПОРІЖЖІ, ВІН ЗАОЧНО ОТРИМАВ 15 РОКІВ ТЮРМИ

Аналітика Війна Зрадники СБУ

Співробітники СБУ Вінницької та Запорізької областей за процесуального керівництва органів прокуратури спільними зусиллями викрили одного за гауляйтерів Запоріжжя. За матеріалами СБУ зрадника було засуджено до 15 років тюрми із конфіскацію майна.

Про це розповіли в Управлінні СБУ у Вінницькій області.

В СБУ не повідомили прізвище колаборанта, але ресурсу «Ми Вінничани» з власних джерел відомо, що викрито і засуджено уродженця села Терпіння Мелітопольського району Запорізької області Юрія Волжаніна, 09. 04. 1971 р. н. Раніше він працював у КЗ «Терпіннівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» вихователем та вчителем фізкультури і був звільнений зі скандалом.

У селі Терпіння під Мелітополем 52-річного Юрія Волжаніна за активну підтримку «руського міру» (здав російським військовим усіх українських АТОшників та військових у селі) було призначено головою окупаційної адміністрації Терпеніївської громади.

Зрадник не тільки очолив псевдо-орган окупаційної влади (т. з. «адміністрацію Терпіннівської ОТГ Мелітопольського району»), він ще й передавав загарбникам дані українських патріотів, які захищають країну від російської навали, за його «наведенням» рашисти організовували незаконні викрадення людей та обшуки у «незгодних» з окупаційним режимом. Волжанін збирав та передавав російським спецслужбам відомості про осіб, які чинять активний опір ворогові. У соцмережах колаборант відкрито розповідає, як «намагається максимально допомагати російським військовим» з перших днів окупації.

18 вересня 2023 р.колегія суддів Комунарського районного суду Запоріжжя на підставі зібраних доказів визнала винним Юрія Волжаніна за ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) та ч.5 ст. 111-1 (колабораціоністська діяльність) КК України.

До речі.

Юрій Волжанін став не єдиним колаборантом у селі Терпіння. Як і у більшості інших окупованих населених пунктах, масово стали на сторону ворога працівники сфери освіти та культури.

А патріоти України розвернули на Запоріжжі партизанський рух, завдяки чому зрадники і російські окупанти регулярно отримують безкоштовні квитки на концерти Кобзона.

5 травня 2022 р. в тому ж селі Терпіння місцеві підпільники кинули коктейль Молотова у вікно кабінету т. з. «адміністрації Терпіннівської ОТГ», де якраз засідали окупанти та зрадники-колаборанти на чолі з Волжаніним.

А 30 травня 2022 р. українські партизани в Мелітополі підірвали автівку з двома представниками т. з. «адміністрації Терпіннівської ОТГ». Колаборантів доставили в лікарню, вони залишились живими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *